Avrupa Lisanları Merkezi İngilizce Eğitimi

Duyurular
Avrupa Lisanları Merkezi: ALM'de  İngilizce  &  Almanca  &  Fransızca  &  Arapça  Ve  Tüm Dünya Dilleri... Almanca A1 Aile Birleşimi... Yurtdışı Dil Eğitimi... Kayıtlarımız Başlamıştır... Erken  Kayıt  Fırsatlarından  Sizde  Faydalanın...

Intermediate

seviyeler     Kendinizi kolaylıkla ifade edebilecek ve kimseye ihtiyaç duymadan kültürler arası iletişime geçebileceksiniz.   İngilizce'yi belli sınırda akıcı ve bilinçli konuşabilen öğrenciler içindir. Bireyin, İngilizce'nin yapısal özelliklerini kavramış olarak, artık dilin inceliklerini öğrendiği ve uyguladığı, dört dil becerisindeki eksikliklerini giderdiği bir aşamadır. Aynı zamanda dil taktiklerini öğrenmiş rehberlik yapabilecek kapasiye sahip olurlar.


        Seviye SonundaÖğrenciler bir çok farklı konu üzerinde yabancılarla uzun konuşmalar yapabilir, karmaşık cümleler kullanarak yazılar yazabilir, okuduğunu kolaylıkla anlayabilirler. Belirli bir konuda düşüncelerini daha zengin bir sözcük dağarcığıyla dile getirebilir ve günlük yaşamın pek çok düzleminde rahat iletişim kurabilirler. Öğrenciler 2 seviyelik eğitimini tamamladıktan sonra Milli Eğitim Bakanlığının açmış olduğu (MERKEZİ SINAV SİSTEMİ ) sertifika sınavına katılarak başarılı oldukları taktirde M.E.B onaylı sertifika alabilirler.

Genel Müdürlük

  • Telefon: +90 212 570 90 53

Sosyal Ağ

Bizi Facebook'dan takip edebilirsiniz.