Enter your keyword

Kariyer Eğitimi

Kariyer Eğitimi

Yoğun ÖSS çalışmalarınızın ardından, hedeflediğiniz yerdesiniz. Bunun haklı gurunu yaşıyorsunuz,tebrikler..

İşte son basamaktayız, bu aşılması gereken son yerde yalnız değilsiniz, uzman eğitim kadromuz, güler yüzlü, her türlü teknik bilgi donanımına sahip idari kadrosu ve rehberlik sevisi ile Avrupa Lisanları Merkezi yanınızda..

Üniversite hazırlık atlama sınavları tüm öğrencilerin zorlandıkları, ciddi ve ağır sınavlardır. Bu konuda alacağınız destek oldukça büyük bir önem taşımaktadır. Yaşanılması olası tüm zorluklar hakkında bilgi sahibi olan öğretmenlerimiz ile bu zorlu yolu sizler için mümkün olduğunca kolay kılmak öncelikli amacımızdır. Hazırlık programınız süresince okulunuzun eğitimine uygun olarak yürütülen programlarımıza katılarak okul başarınızı arttırabileceksiniz. Bunun yanı sıra okulunuza özel olan Proficiency sınavlarına yönelik uygulanan programlarımız ile gereken başarıyı elde ederek bölümlerinize yüksek İngilizce bilgisi ile geçebileceksiniz..

BİLKENT ÜNİVERSİTESİ HAZIRLIK PROGRAMI;Toplam 5 kurdan oluşmaktadır. 2 yıllık bir bölümde okuyacak olan öğrencinin 4 kuru, 4 yıllık bir bölümde okuyacak olan öğrencinin ise 5 kuru başarıyla tamamlaması gerekmektedir. Okuyacağınız bu kurlarda, ayrıca CAT, ECA ve COPE sınavlarınızda başarılı olabilmeniz için destek olmak üzere her zaman yanınızdayız.

BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ HAZIRLIK PROGRAMI; Başkent üniversitesi siz öğrencileri başlangıçta bir seviye tespit sınavına tabii tutmaktadır. Bu sınav sonucuna göre A, B ve C kurlarına ayrılarak hazırlık programlarınıza devam edersiniz. Devam edeceğiniz her ara kurda ve Proficiency sınavınızda destek için yanınızdayız.

HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ HAZIRLIK PROGRAMI; Hacettepe üniversitesi siz öğrencileri başlangıçta bir seviye tespit sınavına almaktadır.Bu sınav sonucuna göre uygulanan 3 kurdan birine yerleştirilerek eğitiminize başlamaktasınız. Seviyeler arası sınavlarınızda ve son sınav olan Hacettepe Üniversity Proficiency Exam’i zorluk çekmeden geçebilmeniz için gereken desteği vermek için hazırız.

TOBB ÜNİVERSİTESİ; TOBB üniversitesi Hazırlık programı boyunca her bir kur için ayrı sınava tabii tutulmaktasınız. Devamında programı tamamlamanız için TOEFL ITP sınavından başarıyla geçmeniz gerekmektedir. Bu sınav için kurların sonunda kısa bir dönem eğitim almaktasınız. Hem kur sınavlarında hem de TOEFL ITP sınavında başarılı olmanız için destek vermeye hazırız.

ATILIM ÜNİVERSİTESİ; Atılım Üniversitesi Hazırlık programında 4 ayrı kuru başarıyla tamamlamanız gerekmektedir. Mid-Term ve Proficiency sınavlarınızda gereken başarıyı elde etmeniz için destekçiniz olmaya hazırız.

ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ; ODTÜ Hazırlık programında alacağınız kur eğitimine ve sınıfınızı geçmeniz için son aşama olan English Proficieny Exam’de başarılı olabileniz için destek olmak üzere har daim buradayız.

ANKARA ÜNİVERSİTESİ; Hazırlık programın başlamadan önce yapılan seviye tespit sınav sonuçlarına bağlı olarak kurlara yerleştirilmektesiniz. Kur çerçevesinde alacağınız eğitimin başarısını yükseltmek ve sınıf bitirme sınavınızda yüksek başarı elde etmenizi sağlamak için yardımcı olmaya hazırız.

GAZİ ÜNİVERSİTESİ; Hazırlık programınızda iki kur olarak eğitim alacak ve bitirme sınavına tabii tutulacaksınız. Program boyunca başarınızı yükseltmek ve ayrıca hazırlık sınıfı sonunda istenilen İngilizce seviyesine ulaşmanıza yardımcı olmak için en büyük desteğiniz olmak hedefindeyiz.

Hazırlık sınıfları ve hazırlık atlama sınavları üzerine uzmanlaşmış öğretmenlerimiz ile size özel programlarımızla, yüzde yüz başarı garantisi vermenin gurunu yaşıyoruz. Hedeflerinize ulaşmak için tırmanmanız gereken merdivenlerde en büyük destekçiniz olmak dileğiyle.Tüm öğrencilerimize başarılar dileriz..

KONUŞMA GRUPLARI

AVRUPA LİSANLARI MERKEZİ

Çağımız iletişim çağı ve günümüz dünyasında her bireyin ana dili dışında en az bir lisanı anlama ve konuşabilmesi bir zorunluluk olarak görülmekte. Bu zorunluluk en çok iş hayatında kendini hissettirirken, işverenler artık bir değil, birkaç yabancı dile sahip elemanları tercih etmekteler.

İngilizce öğrenirken genel kanı, dilbilgisi, okuma, yazma gibi dil becerilerinin aslında hiç de zor olmadığı ancak iş konuşmaya gelince öğrenilmiş olan dilbilgisi kurallarını etkin bir şekilde günlük diyaloglarda kullanılabilmesinin güçlüğüdür. Günümüzde İngilizce bilen kişi sayısı her geçen gün artmaktadır. Fakat İngilizce bilen kişilerin en büyük sıkıntısı pratik yapamamak ve İngilizce’yi konuşabilecekleri dinleyebilecekleri bir ortamın olmamasıdır. Bunun sonucunda da gün geçtikçe yabancı dilin unutulmasıdır.

İngilizce’yi Unutmayacaksınız !!!

Avrupa Lisanları Merkezi bu hususda insanlarımıza yardımcı olmak ve bu yöndeki eksikliklerini gidermek amacıyla, yabancı İngilizce öğretmenlerimizle İngilizce’ yi doya doya konuşabileceğiniz, istediğiniz konular hakkında ve çeşitli multimedia araçları ile grupça izlediğiniz İngilizce belgeseller, filmler v.s. üzerine sohbet edebileceğiniz rahat bir ortam sunmaktadır.

Konuşma Gruplarımız hakkında bilgi almak için lütfen bizi arayınız.