Avrupa Lisanları Merkezi İngilizce Eğitimi

Duyurular
Avrupa Lisanları Merkezi: ALM'de  İngilizce  &  Almanca  &  Fransızca  &  Arapça  Ve  Tüm Dünya Dilleri... Almanca A1 Aile Birleşimi... Yurtdışı Dil Eğitimi... Kayıtlarımız Başlamıştır... Erken  Kayıt  Fırsatlarından  Sizde  Faydalanın...

Öğretmenlerimiz

mesleki-ingilizceAVRUPA LİSANLARI MERKEZİ öğretmenleri, üniversitelerin İngilizce Bölümlerinden mezun, öğretmenlik formasyonuna ve  deneyimine sahip Türkler veya Yabancı ülkelerdeki üniversitelerden mezun ve CELTA, CTEFL, TESOL, CELTYL gibi MEB tarafından kabul edilen uluslararası öğretmenlik sertifikaları ile öğretmenlik deneyimine sahip yabancı eğitimcilerdir. Öğretmenlerimiz gerekli refaransı verdikten sonra kurul kararıyla işe alımları gerçekleşir.Türk öğretmenlerin de İngilizce bilgi ve becerilerinin “native” (doğal kullanıcı) seviyesinde olduğunu kanıtlamak amacıyla, yukarıda belirtilen uluslararası İngilizce dil eğitmenliği sertifikalarından en az birine sahip olmaları tercih edilir.


AVRUPA LİSANLARI MERKEZİ ’nde sunulan eğitim programlarının doğası gereği, çalışan eğitmenler Branşı  İngilizce olan türk ve yabancı eğitimcilerdir.

Yine aynı nedenle, yerli ya da yabancı tüm öğretmenlerin çeşitli iş ve meslek branşları ile çocuk ve gençlere özel programlar yapma konusunda da bilgi ve deneyimlerinin bulunmasına özel itina gösterilir.

AVRUPA LİSANLARI MERKEZİ eğitim kadrosunda yer alan İngilizce öğretmenlerinden istenen uluslararası İngilizce öğretmenliği diploması mevcut olanlar eğitim verebilirler.

Genel Müdürlük

  • Telefon: +90 212 570 90 53

Sosyal Ağ

Bizi Facebook'dan takip edebilirsiniz.