Avrupa Lisanları Merkezi İngilizce Eğitimi

Duyurular
Avrupa Lisanları Merkezi: ALM'de  İngilizce  &  Almanca  &  Fransızca  &  Arapça  Ve  Tüm Dünya Dilleri... Almanca A1 Aile Birleşimi... Yurtdışı Dil Eğitimi... Kayıtlarımız Başlamıştır... Erken  Kayıt  Fırsatlarından  Sizde  Faydalanın...

Rusça Eğitimi

AVRUPA LİSANLARI MERKEZİ Dil Okulları olarak Rusça eğitimlerimizi, anadili Rusça olan tecrübeli eğitmenlerimizle yürütmekteyiz.

Özellikle turizm ve ticaret alanında gitgide önemini artıran Rusça, Türkiye’de kaçınılmaz bir dil olma yolunda hızla ilerlemektedir. Bu artan talebi karşılamak ve Rusça öğrenmek isteyen öğrencilerine kaliteli bir eğitim sunmak için ALM DİL OKULLARI var gücüyle çalışmaktadır.

EĞİTİM MODELİ

Dil eğitiminde yılların verdiği tecrübemiz ve alanında uzman eğitmenlerimiz ile sizlere 4-6 kişilik özel sınıflarımızda hizmet sunuyoruz.

* Dersler alanında uzman Rus/Türk eğitmen kadrosu tarafından verilmektedir.

* Ders materyalleri özel olarak eğitim kadromuz tarafından seçilir.

* Ek çalışmalar (ödevler,alıştırmalar vs.) ile öğrencinin gelişimi hedef alınır.

* PROJEKSİYON dan yararlanılarak, dersler interaktif bir ortamda işlenir.

Rusça Öğrenmelisiniz

ÇÜNKÜ;

Rus şirketlerinin Türkiye’ye, Türk şirketlerin de Rusya’ya olan yatırımları her gün artarken, çalışma dili olarak dünya resmi sıralamalarında 6.sırada yer alan Rusça büyük önem kazanmaktadır. Rusya Federasyonu ve Bağımsız Devletler Topluluğunun ortak dili olan Rusçayı, dünya üzerinde 255 milyon gibi ciddi bir rakamın konuşuyor olması, uluslararası alanlarda ne kadar önemli bir yere sahip olduğunu göstermektedir. Siz de dilinizi geliştirmek, yeni bir dil öğrenmek ve daha kolay iş bulma imkanına sahip olmak için Yurtdışında Rusça dil kurslarına katılarak, kısa sürede Rusçaya hakim olabilir, Türkiye ve dünyanın birçok ülkesinde geçerliliği olan bu dil ile ilgili alanlarda kolaylıkla iş bulabilirsiniz. Gerek ihracat gerekse ithalatta, Türkiye’de birçok Rusça bilen donanımlı elemanlara ihtiyaç duyulması, bu dile artan rağbetin de ilk nedenleri arasındadır. AVRUPA LİSANLARI MERKEZİ Rusça eğitim programımızda A1 seviyesi toplam72 saatlik dersten oluşur. Bu seviyeyi başarıyla tamamlayan katılımcı, günlük hayata dair basit cümleler kurabilir ve kısa metinleri okuyup yazmayı öğrenir. Kendini diğer kişilere tanıtabilir. Yaşadığı yer, sahip olduğu nesneler ve tanıdığı kişilerle ilgili basit bilgiler alabilir ve verebilir. Kendisi ile yavaş ve anlaşılır şekilde konuşulduğunda başlangıç düzeyinde iletişim kurabilir.

Genel Müdürlük

  • Telefon: +90 212 570 90 53

Sosyal Ağ

Bizi Facebook'dan takip edebilirsiniz.