Enter your keyword

Kampanyalı Liselilere Özel İngilizce

Kampanyalı Liselilere Özel İngilizce

Hafta İçi Etüt ve Hafta Sonu Ana Ders

Gruplarımızda Sizde Yerinizi Ayırtmak İçin Ve

Kampanyamızdan Faydalanmak İçin

Bakırköy

Gaziosmanpaşa
Kadıköy
Şb. bilgi alabilirsiniz

Avrupa Lisanları Merkezi ( ALM )

Seviye Belirleme Sınavı

Öğrenime doğru yerden başlamak ve doğru adımlarla ilerlemek, sağlıklı bir değerlendirme ile mümkündür. Eğitime başlamadan önce yapılan seviye tespit sınavı sonrası hangi kurdan derslere başlanacağı belirlenir.Lise öğrencilerinin yoğun ders temposu içinde İngilizce öğrenme sürecinin devamlılığı ve öğrencilerin en çok zorlandığı derslerden biri olan İngilizce ile  ilgili öğrencilerin okul ve okul sonrası kariyer hedeflerine ulaşmasını amaçlanır  9. 10. 11 ve 12. sınıf öğrencilerinin seviyelerine göre genel İngilizce Kurs programlarına yerleştiği bu programda, öğrenciler okulda gördüklerinin daha üst seviyesinde ve kalıplaşmış eğitim şeklinden daha ayrıcalıklı olarak dil eğitimi alır.İngilizce eğitimlerinde aynı zamanda okuldaki ingilizce sınavlarına yönelik destek eğitim alırlar.

Liselilere Özel İngilizce Kurslarımız  İstanbul da  yayılan eğitim ağımız ile BAKIRKÖY, GAZİOSMANPAŞA, KADIKÖY Şubelerimizde verilmektedir.

Şimdi siz de 1998 den günümüze eğitim veren dil okulunda Türkiye’nin dünyaya açılan kapısı Avrupa Lisanları Merkezi  ( ALM  ) de yerinizi ayırtın.

Sohbeti başlat.
Bilgi almak istiyorum.
Merhaba;
Size nasıl yardımcı olabiliriz.