Enter your keyword

Mesleki İngilizce (ESP)

Mesleki İngilizce (ESP)

(English for Special Purposes)

 

İdari Personel için İngilizce

Bu program telefonlara bakmak; soru sormak, cevaplamak ve teyid etmek için e-postayı etkin kullanmak; misafirleri karşılamak ve rahat ettirmek; bağlı oldukları idareciler ve iş arkadaşlarına günlük idari konularda destek vermek durumunda olan personel için tasarlanmıştır.
Çağrı Merkezi İngilizcesi
Yabancı müşterilerle konuşurken ihtiyaç duyduğunuz akıcılığa, konu hakimiyetine ve öz güvene kavuşacaksınız. Yabancı müşterinizin ilk telefon açışınıza dikkat, istek, ilgi, ve son aşama olarak müşterinin hareket etmesini sağlayacaksınız.
Satış ve Pazarlama İngilizcesi
İngilizcenizi kullanarak satış toplantılarınızı başarıyla yönetmeniz, pazardaki güncel eğilimlere dikkat çekip üstünde tartışmalar yapabilmeniz ve tanıtımsal stratejiler geliştirmeniz için hazırlanmış bir programdır.bu program erken satış gerçekleştirir.
Proje Yönetimi İngilizcesi
Kurumsal hedeflerinizi, kurum içinde çeşitli düzeylerde çalışanlara ileterek verilen bir projenin beklenen amaçlarını başarıyla gerçekleştirmek için gereken gelişimi sağlamakla yükümlü kişilere özel olara tasarlanmıştır. Durum analizleri ve pratiğe yönelik fırsatlar, programın ana elementleridir.
Bankacılık ve Sigortacılık İngilizcesi
Poliçe sahipleri ile seçenekler ve talepler hakkında etkili iletişim kurabilir; bankacılık ve sigortacılık sektöründeki en önemli mali meseleleri tartışabilmede gereken anahtar dil becerilerini kazandırmak için hazırlanmıştır.
Bankaların Şube Çalışanları için İngilizce
Bu program, banka şubelerinde çalışan personelin yabancı müşterilere verdiği hizmet kalitesini ve verimini artırmayı hedeflemektedir. Bu bağlamda yabancı müşteri

nin size bağımlılığını hızlı gerçekleştirirsiniz.

Havalimanı Hizmetleri İngilizcesi
Yolcu kabul ve kontrolü, bagaj yükleme ve boşaltma, kargo ve posta servisleri, uçuş operasyonları, yolcular ile havayolu arasındaki iletişimi en iyi biçimde sağlamak ve daha fazlası için ihtiyaç duyduğunuz İngilizce’yi öğrenin.bu basamaktan itibaren hem işinizi hem’de verimliliğiniz artırır.
Doktorlar için İngilizce
Tıp Doktorlarına, yabancı hastaları ve meslektaşları ile görüşürken kendilerini rahat hissetmelerinde olduğu kadar, yeni ürünler hakkında araştırma yaparken ilaç firmalarıyla kolay iletişim kurma, mesleki seminerleri ve litaratürü takip edebilme gibi konularda da yardımcı olmak amacıyla hazırlanmıştır.
Mesleki İletişim – Business Communications
İşinizle ilgili iletişim kurarken İngilizce’yi yüksek bir özgüvenle kullanmanız; dediğiniz, yaptığınız her şeyin hedefe yönelik ve doğru olduğu konusunda kendinizden emin olmanız için dizayn edilmiş bir program. Benzer ihtiyaçlara sahip ve benzer dil seviyelerindeki küçük gruplar veya tamamen kişiye özel bir-e-bir dersler şeklinde düzenlenebilir.pratiğinizi geliştirir ve hızlı akıcı bil dil becerisine sahip olunuz.
Toplantılar – Meetings
Müşterilerinizle, yabancı meslektaşlarınızla yapacağınız İngilizce toplantılara güvenle katılmanız ve rahatlıkla yönetebilmeniz için tamamen güncel dil ve uygulamalara dayalı olan bu program, küçük şirket grupları ve özel dersler olarak düzenlenebilir.
Sunumlar – Presentations
İngilizce etkin sunum yapmak sadece İyi bir İngilizce kullanarak bilgi aktarmak değildir. Ses tonunuzdan, duruşunuza, giyiminize, izleyicilerin tek ya da farklı kültürlerin temsilcileri olmalarına göre seçeceğiniz tarza ve hatta yapacağınız esprilere kadar herşey sunumunuzun başarısını etkiler. Doğru yerde, doğru görsellerin kullanılması; son dakikada karşınıza çıkan bir elektronik arızaya hazırlıklı olmak çok yoğun bir hazırlık dönemini bir başarı ya da felakete dönüştürebilir. EFINST, deneyimi ve nitelikli kadrosu ile başarılı sunumlar yapmanız; kültürel farklılıkları leyhinize çevirmeniz; gelen sorularla başa çıkabilme yeteneğinizi geliştirmenizde size yardımcı olabilecek tek adrestir.
Mesleki Yazışmalar – Business Writings
Toplantılarda, yazışmalarda, sunum ve müzakereler yaparken, sahip oldukları mükemmel mesleki becerilerini güzel bir İngilizce ve yüksek kültürel farkındalıkla birleştirip hep yukarılara çıkmak isteyen üst düzey, üst düzey adayı ve geleceğin idarecilerine özel olarak tasarlanmış bir program.
Sohbeti başlat.
Bilgi almak istiyorum.
Merhaba;
Size nasıl yardımcı olabiliriz.