Avrupa Lisanları Merkezi İngilizce Eğitimi

Duyurular
Avrupa Lisanları Merkezi: ALM'de  İngilizce  &  Almanca  &  Fransızca  &  Arapça  Ve  Tüm Dünya Dilleri... Almanca A1 Aile Birleşimi... Yurtdışı Dil Eğitimi... Kayıtlarımız Başlamıştır... Erken  Kayıt  Fırsatlarından  Sizde  Faydalanın...

Upper-Intermediate

ing Uluslararası üst düzey yazışmalar yapmaya başlayabilecek, akademik çalışmalara katılabileceksiniz. Çeşitli sertifika programlarına katılmaya hazır hale geleceksiniz. Daha önce başlangıç ve temel eğitimlerini alan kursiyerler içindir.Bu kursiyerler günlük konuşmaları aktif bir şekilde yapabilirler.

UPPER-INTERMEDIATE (Orta Üzeri) - 120 Saat 

     İngilizce'yi belli sınırda akıcı ve bilinçli konuşabilen öğrenciler içindir. Dilbilgisinin en ince ayrıntılarına kadar özümlendiği, akıcı ve hatasız yabancı dil kullanımının esas itibariyle kullanıldığı düzeydir. Dört dil becerisi bu düzeyde iyice gelişir ve pekişir.


     Seviye Sonunda: Öğrenciler bir çok farklı konu üzerinde yabancılarla uzun konuşmalar yapabilir, uzun anlamlı cümleler kurabilir, orjinal kitapları okuyup anlayabilirler. Öğrenen, geliştirdiği sözcük dağarcığı, karmaşık ve bileşik sözcük ve eylemler vb. yapılar ile etkin iletişim kurar.

Genel Müdürlük

  • Telefon: +90 212 570 90 53

Sosyal Ağ

Bizi Facebook'dan takip edebilirsiniz.