Enter your keyword

Yöneticilere Özel

Yöneticilere Özel

Dünyanın her yerinde, yönetici olmak artık sadece kendi ülke vatandaşlarınızla değil; farklı ülkelerden gelen, farklı pozisyonlarda görev yapan çalışanlarınız, meslekdaşlarınız, yöneticileriniz gibi aynı çatı altında çalıştığınız kişiler kadar; ithalat ve ihracat yoğunluğu nedeniyle farklı ülkelerdeki bayileriniz, müşterileriniz, o ülke bünyesindeki bölge ofislerinizin çalışanları ve pekçok farklı nedenlerden dolayı etkin iletişim kurmak zorunda kaldığınız kişilerle başarılı çalışmalar yapmak anlamına gelmektedir. Bu kadar da değil! Tüm bu kişilerle birlikte olduğunuz ziyaretler, seminer, konferans, atölye çalışmaları vb fırsatlar süresince ve/veya sonrasında düzenlenen sosyal etkinliklere de katılıp uzmanı olduğunuz mesleki terminoloji dışında farklı dil bilgi ve becerileri gerektiren güncel olaylardan, kendinizden, ailenizden, hobilerinizden bahsetmek; böylelikle çevrenizi genişletip tanıştığınız insanlar üstünde iyi etkiler bırakmak zorundasınız.

Yöneticilere Özel İş İngilizcesi Programları, hem işinize dair İngilizce bilgi ve kullanımınıza işlerlik getirecek hem de işiniz dışındaki konularda konuşmak zorunda kalmak sizin için bir kabus olmaktan çıkacak.

İngilizcenizin iyi olduğunu düşünüyor; ama paslandığı ve güncelliğini kaybettiği endişesi taşıyorsanız ya da zamanınızdan ve enerjinizden tasarruf etmek zorundaysanız, alanında uzman eğitimcilerimiz tarafından verilen önceden takvime alınmış veya talebe göre takvime dahil edilen yoğunlaştırılmış seminerlerimizden birine de katılabilirsiniz.

Sohbeti başlat.
Bilgi almak istiyorum.
Merhaba;
Size nasıl yardımcı olabiliriz.