Enter your keyword

Misyonumuz

Misyonumuz

AVRUPA  LİSANLARI MERKEZİ, ingilizce kursu https://www.kariyerburda.com/ temelde birçok insanın en çok sorun yaşadığı İngilizce KONUŞMA probleminin çözümüne yeni bir soluk getirmiştir. Alışılan yöntemlerin aksine gramer, kitap, ödev alışkanlıklarını ortadan kaldırarak tamamen konuşma odaklı AVRUPA  LİSANLARI MERKEZİ Genel İngilizce Konuşma Eğitimi ile Türkiye’de bu alanda öncülük yapmıştır.

Eğitimin, kişilerin dil konusundaki ihtiyaçlarına ve amaçlarına göre yapılandırılması gerektiğini düşünen AVRUPA LİSANLARI MERKEZİ, dil kursu İnteraktif sınıflarda  uyguladığı yeni öğretim metotlarıyla işadamları, öğrenciler, yöneticiler, ev hanımları ya da her yaştan her kişinin eğitim ihtiyaçlarına çözümler sunmaktadır.

AVRUPA  LİSANLARI MERKEZİ yabancı dil kursu ihtiyaca yönelik eğitim programları ile hızlı ve etkili bir şekilde çözüme giderek gereksiz zaman kayıplarını da önlemektedir.

1- İnsana ve kaliteye yatırım yapmayı temel almak,kaliteye yatırım öncülüğünde verimli,becerikli insan yetiştirmek.

2- Disiplin kurallarını prensip edinen disiplini güleryüzlülüğüyle tamamlayan halkla ilişkileriyle öğrencileri sıcak bir atmosferde karşılamak.

3- Hızla gelişen teknolojinin getirdiği sürekli değişim ve gelişime dinamik eğitim kadrosu ile cevap vermek.

4- Avrupa Lisanları Merkezi sistemi en güncel yöntemleri kullanarak dil becerilerini konuşma,yazma,okuma gibi önemli fonksiyonları öğrencilerine en hızlı ve kalıcı bir şekilde kazandırmak.

5- Türkiye’nin Avrupa ile entegrasyonunun önem kazanmasıyla bireysel ve kurumsal dil ihtiyacını karşılamak, Avrupa Lisanları Merkezi olmanın farkını yaşatmak.

Sohbeti başlat.
Bilgi almak istiyorum.
Merhaba;
Size nasıl yardımcı olabiliriz.
×