Enter your keyword

Kurumsal Programlar

Kurumsal Programlar

Bütün programlarımız İngilizce’nin etkin kullanılması odaklı olarak hazırlanır.

Bu nedenle, AVRUPA LİSANLARI MERKEZİ öğrencileri:

– Öğrendikleri dili kullanırken daha çok kendine güvenir;
– Daha doğru ve akıcı konuşurlar;
– Toplantılarda da yazılı iletişimde ve etkin e-posta trafiği yönetmede oldukları kadar başarılıdırlar;
– Kelime dağarcıkları daha geniştir ve dilin yapısıyla ilgili farkındalıkları daha yüksektir;
– Kültürel farkındalıklarının daha yüksek olmasından dolayı, farklı kültürlerden insanlarla iş yapma konusunda daha başarılıdırlar.

Kurumsal Programlarının Katılımcı Profili

AVRUPA LİSANLARI MERKEZİ Program katılımcılarının %70’i ya geleceğin üst düzey yetkilisi olma yolunda hızla yükselen bir grafik takip eden ya da zaten üst düzey yetkili olarak önemli görevler üstlenmiş kişilerdir.

Mümkün olan en kısa sürede (1-3 günlük çalışmalar) İş İngilizcesi konusunda faydalı bazı dil ve konu bazlı bilgiyi alıp mevcut bildiklerine ekleyerek kısa süreli amaçlarını gerçekleştirme arzusunda olan, en az (Intermediate) İngilizce düzeyine sahip Üst Düzey İş İnsanları ve/veya Geleceğin Üst Düzey adayları için hazırlanan kısa programlar.

Program içeriği, seminerin yapılacağı konuyla ilgili canlandırma, taklit ve kontrollü tartışmalar ile kullanılması vak’a çalışmaları yapılarak gerçekleştirilir. Çoğu seminerde, başlangıçta ve bitişte yapılan çalışmalar video kaydına alınmak suretiyle katılımcıların kendi performanslarındaki gelişimi gözlemlemesine olanak sağlanır. Programlarda verilen bilgiler güncel, pratik, gerçekçi, kullanışlı ve hedeflenen amaçlara doğrudan ulaşmayı sağlayacak türdendir.

Sohbeti başlat.
Bilgi almak istiyorum.
Merhaba;
Size nasıl yardımcı olabiliriz.