Enter your keyword

post

kadıköy dil kursu

kadıköy dil kursu

1998 yılından bu güne eğitim dünyasında yer alan Avrupa Lisanları Merkezi Yabancı Dil İngilizce Kursu eğitimi denilince akla ilk gelen isimlerden biri olmayı hedeflemiş ve başarmış durumdadır.

ÜCRETSİZ SEVİYE TESPİT SINAVINA KATIL: https://www.kariyerburda.com/seviye-tespit-sinavi

2014 yılında Kadıköy Dil Okulları şubesini açarak öğrencilerine Kadıköy İngilizce Kursu eğitimi vermeye başlamıştır.

Avrupa Lisanları Merkezi Öğrenme garantili olarak vermiş olduğumuz Yabancı dil kursu lisan eğitimleri sayesinde, Kadıköy İngilizce Kursu Tavsiye konusunda adından sıkça bahsedilen ve aranan bir dil okulu olmayı başarmış olmanın haklı gururunu yaşamaktayız

Avrupa Lisanları En iyi ingilizce dil kursları olarak lisan eğitiminde size başlangıçta günlük basit iletişimi kazandırmayı amaçlıyoruz.Bu doğrultuda temel yabancı dil bilgisi kurallarını öğreterek iyi bir İngilizce kursu eğitimi temelini oluşturmanızı hedefliyoruz.

Öğrencilerimize sunmuş olduğumuz Kadıköy yabancı dil kursları eğitimin yanı sıra sınıflarımızda uyguladığımız lisan eğitim faaliyetleri kapsamında öğrencilerimize eğlenerek Kadıköy Yabancı Dil Okulları İstanbul İngilizce Kursları eğitimi vermekteyiz.

Genel İngilizce seviyesi, öğrencinin İngilizceye alışma aşamasıdır. Dilin temelidir.

Dili öğrenecek kişinin, İngilizcede zaman ve temel cümle yapılarıyla tanışması sağlanır.

Dili sosyal hayatında kullanmayı hedefleyen öğrenci, belirlenen konu üzerinde oldukça fazla pratik yapma imkânı bulur. Kişi bu sayede Ingilizce düşünme, İngilizce anlama ve ıngilizce cevaplama yetisini, seviyesine uygun olarak kazanır.

Bu seviye gelecekteki İngilizcemiz açısından oldukça önemlidir. Bu sebeple genel ingilizce eğitiminin alanında uzman bir kadrodan ve teknoloji donanımlı sınıfta alınması gerekir.

Ayrıca bakabilirsiniz: https://www.kariyerburda.com/blog-icerik/kadikoy-dil-kursu-75

Günlük hayatta kullanacağınız kelimeleri, cümle kalıplarını, zamanları öğrenmiş olacaksınız.Günlük hayatta duyduğunuz basit bir diyalogu anlayabileceğiniz gibi, karşılık vermekten de çekinmeyeceksiniz.

Kadıköy İngilizce Kursları, konuşturmakta uzman eğitmen kadromuzla lisan eğitimi ile ilk defa bu kadar sıcak bir bağ kuracaksınız. Ingilizce ile tanıştığınız bu seviyede, olabildiğince pratik yaparak lisan becerilerinizi geliştirmiş olacağız. Bu seviyeyi tamamladığınız da artık günlük konuşmaları yapmaktan çekinmeyecek, dilediğiniz zaman dilimini uygun bir biçimde kullanmaya başlayacaksınız.

İngilizce diyalogunuzu, sadece ezberlenmiş kalıpların arasından birini seçerek yapmak zorunda kalmayacaksınız. Kendi cümlelerinizle dilediğiniz zaman dilimini kullanarak, en yalın hali ile bulunduğunuz durumu, yapmayı planladığınız şeyi, geçmiş deneyimlerinizi rahatlıkla ifade edebileceksiniz.

Kadıköy Dil Kursu, ingilizce dilinde  başarınızı ana ders dışında sunduğumuz aktivitelerle daha iyi bir seviyeye çıkarmanızı mümkün kılacak ek dersler, sosyalleşmenizi sağlayan organizasyonlar ve sizi anlayan bir kadro ile çok daha iyisine ulaşmak elinizde olacak. Kadıköy Yabancı Dil İngilizce kursları şubelerimiz İstanbul da yayılan birden çok eğitim ağımız ile

BAKIRKÖY İNGİLİZCE KURSU,

BAĞCILAR İNGİLİZCE KURSU,

GAZİOSMANPAŞA İNGİLİZCE KURSU,

KADIKÖY İNGİLİZCE KURSU, Şubelerimizde verilmektedir.

Şimdi sizlerde 1998 den günümüze lisan eğitimi veren en iyi dil okulu olan ve dünyaya açılan kapınız Avrupa Lisanları Merkezi şubelerimizde yerinizi ayırtın.

Sohbeti başlat.
Bilgi almak istiyorum.
Merhaba;
Size nasıl yardımcı olabiliriz.
×