Enter your keyword

post

Kadıköy ingilizce kursu

Kadıköy ingilizce kursu

1998 yılından bu güne eğitim dünyasında yer alan Avrupa Lisanları Merkezi İngilizce eğitim denilince akla ilk gelen isimlerden biri olmayı hedeflemiş ve başarmış durumdadır.

2014 yılında Kadıköy şubesini açarak öğrencilerine ingilizce eğitimi vermeye başlamıştır.

İngilizce eğitiminde size günlük basit iletişimi kazandırmayı amaçlıyoruz.Bu doğrultuda
temel dil bilgisi kurallarını öğreterek iyi bir İngilizce temel oluşturmanızı hedefliyoruz.

Öğrencilerimize sunmuş olduğumuz eğitimin yanı sıra sınıflarımızda uyguladığımız eğitim faaliyetleri kapsamında öğrencilerimize eğlenerek ingilizce eğitimi vermekteyiz.

Genel İngilizce seviyesi, öğrencinin İngilizceye alışma aşamasıdır.Dilin temelidir.
Dili öğrenecek kişinin, İngilizcede zaman ve temel cümle yapılarıyla tanışması sağlanır.


Dili sosyal hayatında kullanmayı hedefleyen öğrenci, belirlenen konu üzerinde oldukça
fazla pratik yapma imkânı bulur. Kişi bu sayede İngilizce düşünme, İngilizce anlama
ve İngilizce cevaplama yetisini, seviyesine uygun olarak kazanır.

Bu seviye gelecekteki İngilizcemiz açısından oldukça önemlidir. Bu sebeple genel ingilizce eğitiminin alanında uzman bir kadrodan ve teknoloji donanımlı sınıfta alınması gerekir.

Günlük hayatta kullanacağınız kelimeleri, cümle kalıplarını, zamanları öğrenmiş olacaksınız.Günlük hayatta duyduğunuz basit bir diyalogu anlayabileceğiniz gibi, karşılık vermekten de çekinmeyeceksiniz.

İngilizce konuşturmakta uzman eğitmen kadromuzla İngilizce ile ilk defa bu kadar sıcak bir bağ kuracaksınız. İngilizce ile tanıştığınız bu seviyede, olabildiğince pratik yaparak dil becerilerinizi geliştirmiş olacağız. Bu seviyeyi tamamladığınız da artık günlük konuşmaları yapmaktan çekinmeyecek, dilediğiniz zaman dilimini uygun bir biçimde kullanmaya başlayacaksınız.

İngilizce diyalogunuzu, sadece ezberlenmiş kalıpların arasından birini seçerek yapmak zorunda kalmayacaksınız. Kendi cümlelerinizle dilediğiniz zaman dilimini kullanarak, en yalın hali ile bulunduğunuz durumu, yapmayı planladığınız şeyi, geçmiş deneyimlerinizi rahatlıkla ifade edebileceksiniz.

Dildeki bu başarınızı ana ders dışında sunduğumuz aktivitelerle daha iyi bir seviyeye çıkarmanızı mümkün kılacak ek dersler, sosyalleşmenizi sağlayan organizasyonlar ve sizi anlayan bir kadro ile çok daha iyisine ulaşmak elinizde olacak. İngilizce Kurslarımız İstanbul da yayılan birden çok eğitim ağımız ile

AVCILAR

BAKIRKÖY

GAZİOSMANPAŞA

KADIKÖY Şubelerimizde verilmektedir.

Şimdi sizde 1998 den günümüze eğitim veren dil okulunda Türkiye’nin dünyaya açılan kapısı Avrupa Lisanları Merkezi

( A L M ) de yerinizi ayırtın.

Sohbeti başlat.
Bilgi almak istiyorum.
Merhaba;
Size nasıl yardımcı olabiliriz.