Enter your keyword

Hazırlık Atlama – Proficiency Kursu

Kampanyalı Hazırlık Atlama - Proficiency Kursu

Bakırköy
BAĞCILAR
Gaziosmanpaşa
Kadıköy
Şb. bilgi alabilirsiniz

AVRUPA LİSANLARI MERKEZİ ( ALM )

İngilizce Hazırlık Atlama KursuProficiency Kursu

Hazırlık atlama olarak adlandırılan eğitimler öğrencilere üniversitedeki hazırlık sınıflarını atlatmayı hedefleyen bir eğitimdir. Her üniversitenin hazırlık atlama sınavına yönelik olan müfredatlar AVRUPA LİSANLARI MERKEZİ (ALM ) hazırlık kursu eğitim kadrosu tarafından her sene güncellenerek oluşturulmakta ve eğitimler bu müfredatlara uygun olarak verilmektedir. Eğitmenler öğrencileri ile daha yakından ilgilenme ve gelişimini net olarak gözlemleme fırsatı bulur.

Üniversiteye bu yıl başlayacak veya hazırlık eğitimi aldıktan sonra Hazırlık Atlama Sınavına tekrar girecek olan öğrenciler için hazırlanmış bir programdır.

Pratiği geliştirmek için program süresince deneme sınavları yapılır ve böylece öğrencilerin zayıf yönlerinin tespit edilip geliştirilmesi sağlanır. Uygulanacak metotlar, sınav format bilgisi, sınav teknikleri ve gramer takviyesi içeriği tamamen başarıyı hedefleyecek şekilde seçilmiştir.Ayrıca bakabilirsiniz: https://www.kariyerburda.com/egitim-icerik/universite-hazirlik-ingilizcesi-29

Bu çalışmada temel eğitim materyali olarak, farklı yayın evlerinin ve üniversitelerin gramer, kelime ve ders kitapları ile konu anlatımı ve alıştırmalar içeren özel kitaplar kullanılır.

Üniversitelilere Özel Hazırlık Atlama İngilizce Kurslarımız  İstanbul da  yayılan eğitim ağımız ile BAKIRKÖY HAZIRLIK  ATLAMA, BAĞCILAR HAZIRLIK  ATLAMA, GAZİOSMANPAŞA  HAZIRLIK  ATLAMA, KADIKÖY HAZIRLIK  ATLAMA Kuslarımız için Şubelerimizden size en yakın olanına uaşbilirsiniz.
Şimdi siz de 1998 den günümüze eğitim veren dil okulunda Türkiye’nin dünyaya açılan kapısı Avrupa Lisanları Merkezi  ( ALM  ) de yerinizi ayırtın.
Sohbeti başlat.
Bilgi almak istiyorum.
Merhaba;
Size nasıl yardımcı olabiliriz.
×